Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

OYKA GRUP

2005 yılında inşaat sektörüne adım atan Oyka Grup İnşaat kurulmuş olduğu yıldan bugüne inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek tamamlanmış ve devam eden projelerinde Oyka Grup markasının tecrübe ve birikimini en üst seviyeye taşımaktadır.

Oyka Grup İnşaat, “Sağlam Yapı Mutlu Yaşam” odaklı yaklaşımıyla çıkmış olduğu bu yolda modern ve sürdürebilir projeleler üretmekte ve toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine hizmet etmektedir.

Tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte büyük bir Oyka Grup ailesi oluşturarak güvenli yarınlar için güçlü yapılar inşa etmekteyiz.

Vizyonumuz

Oyka Grup olarak, sağlam ve sürdürülebilir yaşam alanlarıyla marka değerimizi her projemizde ileriye taşımak. Projelerimizde değişime ve gelişime odaklı yaklaşımımızla sektöründeki öncü rolümüzü korumaktır.

Misyonumuz

Oyka Grup olarak, yatırımcılarına “Sağlam Yapı Mutlu Yaşam” memnuniyetini eksiksiz ve kaliteli olarak sunmakta. Teslim edilmiş ve teslim edilecek projelerimizle en iyi referansı oluşturmaya devam etmekteyiz.